- Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
Zakladni info: ShutterStock - fotolia - dreamstime - bigstock -

Mikrofotobanky - forum / Fotobanka ShutterStock /

vaše prodeje na SS

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>
Autor Zpráva
Evilin
Člen
# Zasláno: 23 Zář 2008 06:11

No, na SS to docela jde, ale úplně mi už týden zamrzly prodeje na DT. Nevíte čím to je? Nemůže to být tím že jsem se dostala na SS?

brebca
Člen
# Zasláno: 24 Zář 2008 14:01

Evilin
To bude urcite ono :-))))))))))) Doporucujem okamzite zmazat cele portfolio z SS, predaje na DS potom ZARUCENE stupnu :-))))))

Evilin
Člen
# Zasláno: 24 Zář 2008 14:11 - Změnil/a: Evilin

:))))) dobrý vtip :))))))
že bych to zkusila?
No , myslím, že to radši nechám tak jak to je :)))za 14 dnu na SS s 1/3 portfolia z DT mám prodejů tolik, co jsem na dt měla za třičtvrtě roku :)

Bornholm
Člen
# Zasláno: 24 Zář 2008 14:51

Evilin
hoď link na SS portfolio

Evilin
Člen
# Zasláno: 24 Zář 2008 14:54 - Změnil/a: Evilin

http://www.shutterstock.com/gallery.mhtml?id=12308 8

zatím mám 102prodejů, není to sice nějak moc, ale jsem ráda, na DT jsem měla první prodej tak po měsíci a první výplatu asi za půl roku. Na SS jen jediná škoda, že se prodává tak za levno. No, ale jinak bych asi toili prodejů neměla

Jirk4
Člen
# Zasláno: 24 Zář 2008 21:25

U me na DS v zari taky zmrzly prodeje :(

Bornholm
Člen
# Zasláno: 24 Zář 2008 22:29

U mě (při té všeobecné bídě) naopak prodeje na dreamstime vzrostly.

pavelmidi
Člen
# Zasláno: 24 Zář 2008 23:17

mě se zase po prázdninách a pár uploudech vrací a lehce zvyšuje prodej ...
všiml jsem si ,že se to zlepší ikdyž nahrajete a oni vám to nepřijmou , žeby mělo vliv na to už jen to ,že se vkládá ? zkusím to dlouhodoběji testnout, budu jim posílat i to co by neměli vzít (ale jestli mi něco z toho vezmou ... )

IM_foto
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 00:29

pavelmidi
Ja jsem naopak zaznamenal (a to jak na dreamstime, istock i SS), ze v den uploadu a nasledne pak v den schvaleni fotek mi downloady znatelne poklesnou. cca o 30%.

Anonymní
# Zasláno: 29 Zář 2008 21:05 z IP 213.226.2...

Jak jste na tom s prodejem na Ss, já propad o 80 % asi to souvisí s finanční krizí USA :(

magda
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2008 21:17

Před chvíli jsem zjistila, že tam mám tento měsíc nový rekord :-) Touhle dobou (září - listopad) mívám vždy víc prodejů než obvykle, takže u mně je všechno v normálu.

Anonymní
# Zasláno: 29 Zář 2008 21:41 z IP 89.190.52...

ja sem porad na cislech blizicich se prazdninam :(
na dt nemeli prazdniny moc vliv, ale SS a ostatni docela zkomiraji :(((

Anonymní
# Zasláno: 30 Zář 2008 12:37 z IP 194.138.3...

Na SS začínám, včera to bylo 14 dní co prodávám, postupně jsem tam narval 35 fotek ... převážně isolated blbostí které se válely po baráku, prodala se cca půlka fotek alespoň jednou, celkem 70 DL's. Ale přidávám stále nové fotky a příjmy spíše klesají :-) Příčítám to přílišné nekvalitě fotek/témat ... co myslíte?

Anonymní
# Zasláno: 30 Zář 2008 12:39 z IP 194.138.3...

Jo a nejvíckrát se prodala trapná zimní krajinka focená kompaktem z balkonu, jinak fotím 30D ;-)

JFL
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2008 12:42

Pošli odkaz na portfolio!

basti
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2008 18:08

Tak u mě SS katastrofální, ne že bych nějak horentně přidával, ale polovina co v srpnu - no to si snad dělají srandu...

Bornholm
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2008 20:45

Anonymní
to si piš, že ti to bude klesat; opravdu asi existuje nějaká ta "motivační" perioda pro nováčky; já jsem naposledy přidával někdy v srpnu (téměř bez efektu na prodeje) a sleduju kam až můžou prodeje klesnout:)

Anonymní
# Zasláno: 1 Říj 2008 09:23 z IP 194.138.3...

No tak asi nějaká globální krize, nebo co ... ale za 14 dní nemůžu dělat žádný závěry, i když představoval jsem si prodeje spíše stoupající se zvětšováním portfolia, než stagnující, resp. klesající s občasnou nulou za den:-) Mno sem tam nějakou fotku přidám ... uvidím časem, možná zkusím i jiné fotobanky.
Takže za prvních 14 dní účinkování na SS cca $18, po pondělním schválení celkem 44 fotek.

pavelmidi
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2008 15:22

IM_foto
divné, potom zbývá jediné ... nepřispívat :)

orson
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2008 18:11

jestli to nebude taky tim, ze uz tam fotografove pridavaji skoro 80 000 novych fotek za tyden! Kdyz jsem zacinal, tak to bylo myslim na nejakych 15 000.

pavelmidi
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2008 18:44

co s tím uděláme ?

Jirk4
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2008 19:58

Jo, uz to neni co byvalo. Pul roku jsem tam skor nic nenahral (na SS), ted jsem tam nasypal asi 30 fotek a s prodejama to ani nehlo :(

Bornholm
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2008 21:27

No tak už asi nezbyde nic jiného, než tam mít velké a kvalitní portfolio s fotkama, které nikdo jiný nemá:) Pak se člověk nebude muset spoléhat na přidávání nových fotek.

orson
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 10:00

No obavam se, ze bez pridavani to na Shutterstocku moc nejde :-|

Anonymní
# Zasláno: 2 Říj 2008 13:25 z IP 194.138.3...

No a jak by porovnali SS ti, kteří tam působí už cca 1,5-2 roky ... statistiky si vedete, tak jde to do háje vlivem konkurence, nebo ne? (samozřejmě s ohledem na počet fotek tenkrát a dnes).
Vyplatí se tam začínat lidem, co s produktivkou nemají zkušenosti a teprve hledají cestu?

pista23
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 13:54

Podle mě, čím víc fotek tam bude ( a to v poslední době schvalují skoro všechno co pošlu ), tím menší budou výdělky. Před rokem stačilo přidat nějakých 20 fotek týdně a prodeje šli pokaždé nahoru. A dnes i při 50 fotkách se nic neděje, prodeje jsou více méně stejné. Jestli to tak bude pokračovat, tak se SS s výdělky dostane na úroveň ostatních mikrofotobank. Ale určitě je to tím, že fototechnika a hlavně zrcadlovky šli hodně dolů a lidi se zrcadlovkou je stále víc a stále víc lidí taky posílá fotky.

magda
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 14:03 - Změnil/a: magda

Anonymní
Na SS jsem necelé 3 roky. Fotím docela hodně sváteční náměty (vánoce, velikonoce), takže příjmy mi během roku kolísají, nejvíc mám před velikonocemi a v říjnu a listopadu. To se zatím každý rok opakovalo. Pokud přidávám nové fotky, tak se výdělky postupně zvyšují. Tohle září byl po mně na SS zatím nejlepší měsíc, pokud se zopakuje situace z loňska, tak říjen a listopad by mohly být ještě lepší. Velmi mi ale vadí, že většina prodejů jsou nové fotky. Prodeje jsou závislé na tom, jestli se schválené fotky objeví a udrží na prvních místech mezi nejnovějšími. Pokud bych pořád něco nepřidávala, prodeje by okamžitě klesly. Je to jeden z důvodů, proč se se SS v prosinci pravděpodobně rozloučím a půjdu exkluzivně na IS.

Anonymní
# Zasláno: 2 Říj 2008 14:43 z IP 194.138.3...

magda: toho co píšeš se právě děsím .. že fotky zapadnou, nikdo už o ně nezavadí a bude potřeba valit často hromadu nových fotek, ze kterých uspěje max. jedna v delším horizontu. Zatím to tak vypadá, bohužel. Ale uvidím dle vlastní zkušenosti za pár měsíců ... až budu mít dost kvalitních fotek, zkusím to i jinde.
Myslíte si, že SS je dobrým sítem na kvalitní fotky? Že ty, co mají na SS nízkou, či nulovou prodejnost, nemá cenu jinam dávat?

petulka
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 14:45

myslim, ze to rozhodne neplati... nekterych fotek se v jedne fbance ani nedotknou a v jine ti za ni utrhaji prsty... nebo vubec v jedne ji neprijmou a v jine se ti vesele prodava...

pavelmidi
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 15:21 - Změnil/a: pavelmidi

přesně jak to píše petulka, dost se bavím na SS mi vyhodí 1/2 vložených a IS mi vyhodí ty co přijali na SS a přijmou ty co vyhodili na IS, na DR to jde přesně půlkou co IS a SS, na Panteru, 123RF a SX mi vezmou všechno a na FO jak kdy... takže je to v lidech a co se týká přidávání nových fotek a vektorů, tak pokud přidávám 3 - 5 týdně tak to stoupá nebo se to drží v dobré urovni (přes prázdniny jsem moc nedával) a je jedno jestli přidávám 5 nebo 50 fotek týdně, stačí přidávat pomalu ale pořád a všude, myslím, že o kvantitě to rozhodně není

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>
Vaše odpověď

upload fotografie

» Uživatelské jméno  » Heslo 

Kolik let trvala tricetileta valka? (cislo)

reklama